MÖBLER / Bord / Skrivbord 6738468

nr 673 8468

Skrivbord

1880-tal, Ek, längd: 150, djup: 88, höjd: 73

Kondition: slitage

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 13 december 2010

13/12 15:06:39 1      Vinnande bud